Zaznacz stronę
Glamour Studio Fryzur Emilia Kowalska

Nasza Praca

Fryzury ślubne 2018 przypadną do gustu szczególnie Pannom Młodym, którym marzy się lekkie, niezobowiązujące uczesanie. Hitem przyszłego sezonu są kucyki, które wbrew pozorom rewelacyjnie współgrają z suknią ślubną!
Z mody nie wychodzą niskie, luźne upięcia  z dodatkami, takimi jak wianki z żywych kwiatów czy elementy biżuteryjne. Ku naszemu zaskoczeniu do mody znów z przytupem wracają warkocze.

Koloryzacja i farbowanie włosów

Jesteś gotowa na miedziany kolor włosów? Może masz ochotę przestać być blondynką i zmienić kolor włosów na piękny orzechowy? A może chcesz przejść od platynowego blondu do głębokiej czerni?

Trwała koloryzacja włosów pozwala na osiągnięcie koloru, który nie znika po kilku myciach szamponem, jak się to dzieje w przypadku koloryzacji nietrwałej – trwała i nietrwała koloryzacja opierają się na innych procesach chemicznych.
Podczas Twojej wizyty zadbamy o każdy szczegół. Postaramy się, byś była zadowolona nie tylko z fryzury, ale i z obsługi, oraz z klimatu, jaki u nas panuje.
Masz ochotę na spektakularną zmianę koloru? Wiosna przynosi kilka ciekawych trendów w koloryzacji, które z pewnością zadowolą zarówno blondynki, brunetki jak wielbicielki rudych odcieni.

Fryzjer Płońsk Glamour Studio Fryzur Emilia Kowalska