Zaznacz stronę

Glamour Studio Fryzur

Glamour Studio Fryzur

Emilia Kowalska

Salon Fryzjerski Płońsk. Modne fryzury. ciekawe stylizacje. nowy wizerunek.

Oferujemy usługi najwyższej jakości od stylizacji nowego wizerunku poprzez koloryzację, strzyżenie, odżywianie zniszczonych włosów, przedłużanie włosów oraz ich zagęszczanie po modelowanie oraz czesanie fryzur okolicznościowych. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą. Wiemy, jak poprawić samopoczucie klienta. Biorąc udział w szkoleniach regularnie zdobywamy wiedzę w zakresie najnowszych trendów strzyżeń i koloryzacji, którą stosujemy w naszym salonie fryzur w Płońsku.

Glamour Studio Fryzur Płońsk

O naszym Salonie

Salon Fryzjerski Płońsk
Glamour Studio Fryzur

Salon „Glamour Studio Fryzur – Emilia Kowalska” w Płońsku istnieje od 2017 roku. Posiadamy wykwalifikowany personel, którzy sprawi, że Twoje włosy będą wyglądały olśniewająco. Dzięki temu poczujesz się wyjątkowo.

Glamour Studio Fryzur

Używamy tylko najwyższej jakości produktów L’Oréal Professionnel i ściśle przestrzegamy procedur, które proces koloryzacji czynią bezpiecznym. Nasz salon fryzjerski jest na bieżąco z najnowszymi trendami i technikami. Wiedza, doświadczenie i rozwój to nasze najcenniejsze wartości, które przekładają się na codzienną pracę.

Glamour Studio Fryzur
Aby sprostać rosnącym potrzebom i wymaganiom naszych klientów, oraz zapewnić wysoką jakość usług szkolimy nasz personel. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gwarantując najwyższe standardy strzyżenia, koloryzacji i stylizacji, korzystając z najnowszych osiągnięć fryzjerskich technik firmy L’Oreal.

Koniecznie wstąp do nas lub zadzwoń i pozwól nam stworzyć Twój nowy wizerunek.
Serdecznie zapraszamy! Salon Fryzjerski Płońsk

Glamour Studio Fryzur
Salon Fryzjerski Płońsk

Chcesz zrobić sobie nową fryzurę, podciąć włosy czy ufarbować? Pewnie nieraz zastanawiasz się, do którego zakładu fryzjerskiego się wybrać. Wbrew pozorom nie jest to wcale takie łatwe. Powierz  Swoje włosy i w konsekwencji swój przyszły wygląd w nasze ręce. Zdecyduj się na nasz salon fryzjerski do którego będziesz wracać po kolejne fantastyczne fryzury.

Glamour Studio Fryzur
Podczas Twojej wizyty zadbamy o każdy szczegół. Postaramy się, byś była zadowolona nie tylko z fryzury, ale i z obsługi, oraz z klimatu jaki u nas panuje.
Glamour Studio Fryzur
Bliska współpraca z marką L’Oréal Professionnel jest gwarancją, że produkty stosowane w Salonie Fryzjerskim Glamour Studio Fryzur Emilia Kowalska powstają w oparciu o najnowsze badania naukowe oraz zaawansowane technologie.
Glamour Studio Fryzur Płońsk

FRYZJERSTWO:

– strzyżenie włosów (strzyżenie damskie i strzyżenie męskie),
– koloryzacja włosów,
– trwała ondulacja,
– balejaż i pasemka,
– modelowanie włosów,
– fryzury okolicznościowe (w tym fryzury ślubne),
– pielęgnacja włosów,
– przedłużanie włosów metodą paskową HairTalk,
– stylizacja włosów,
– całościowe metamorfozy fryzur.

Glamour Studio Fryzur Płońsk

Fryzury ślubne i okolicznościowe

W takim własnie dniu wszystkie oczy skupione są na młodą parę, a szczególnie na młoda panią, która musi wyglądać perfekcyjnie. Fryzura powinna być idealnie dobrana do sukni ślubnej panny młodej, jak i rownież do reszty dodatków. Ważne jest jednak, by nie zapomnieć o rysach twarzy i co najważniejsze by sama panna młoda czuła sie w niej idealnie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Glamour Studio Fryzur – Emilia Kowalska

Nasz Adres

09-100 Płońsk
ul. Płocka 4

Telefon

785 990 836

GODZINY OTWARCIA:

wtorek – piątek:  09.00 – 18.00

Sobota : 09.00 – 15.00

Niedziela : zamknięte